• demo
  • 2019-08-22
  • 758
  • 0

Trendy jaro/léto 2019. Co nesmí chybět v šatníku v teplých měsících?


I když v módě zůstávají nadčasové trendy, jako jsou džíny nebo boty značky Converse, každým rokem očekáváme přísun něčeho nového, co se bude v nadcházejících měsících nosit. V zimě jsme se radovali ze znovu navrácených kožichů, ovšem co nás čeká na jaře a v létě, které nám už takřka klepe na dveře? Podívali jsme se do módního světa a vybrali jsme trendy letošního jara a léta, které rozhodně musí oživit váš šatník. 


Plastová móda je na scéně

Určitě jste zaregistrovali, že se plast dostal do módního světa. I když se s ním svět snaží rvát, do módního světa si ho lidé pustili. Najdeme ho na pultech obchodů v mnoha provedeních. Populární jsou zejména plastové batůžky, do nichž každý vidí. Také se opět po letech staly moderní pláštěnky, jež dnes koupíme nejen v průhledném, plastovém provedení, ale také v pestřejších barvách, díky nimž se neztratíme v davu. 

Z plastu si lze dnes koupit i klobouky, případně kabelky. 


Květiny všude, kam se podíváte

Z květinového trendu jsme však nadšení trochu více. Květiny se dostaly do módy vloni, kdy se začaly v hojném množství objevovat na halenkách a košilích. Často jimi byly košile posety jen malinko, na tričkách se objevovaly miniatury květin. Letos najdeme květiny hlavně na šatech, které jsou volné, s knoflíčky od shora až dolů. Střih šatů je jistým comebackem z osmdesátých let, květiny lze ostatně za comeback považovat taky. 


Trenčkoty jako další comeback

Za další comeback lze považovat také trenčkoty, které jsou nadmíru pohodlné. Dlouho jsme o nich neslyšeli, pokud bychom se však podívali na fotky před dvaceti lety, zjistili bychom, že byly opravdu nadmíru oblíbené. Dnes je možné trenčkoty koupit na každém rohu, pokud jste však tento módní kousek v minulosti vlastnily, mrkněte se do skříní, jestli ho náhodou ještě nenajdete a jestli vám náhodou ještě nepadne. Ušetřili byste. 


Bílé tenisky vládnou světu obuvi

Co se týče bot, dominantní jsou nyní bílé tenisky, které je třeba mít v mnoha podobách. Kvalitní do deště, plátěné do krásných slunných dnů. 

Tagy:

Vložte komentář